"Een winstverhaal voor alle partijen"

PASCAL DEVOLDER | Production Manager bij Pattyn

Pascal Devolder, production manager bij Pattyn getuigt in VOKA Magazine over de meerwaarde van de samenwerking met Arcotec voor zijn bedrijf. “De  samenwerking is voor ons een winstverhaal. Onze eigen productiemedewerkers kunnen de vrijgekomen tijd besteden aan de montage van de machines. De mensen van Arcotec zijn volledig ingebed in de structuur van ons bedrijf.”

Lees hier de volledige getuigenis in het artikel!

"Zeker van een vlotte aanvoer en een goede kwaliteit"

Gady Zohori | CEO bij Multi-G
image

Toen er omwille van corona moeilijkheden ontstonden met het transport vanuit China, benaderde ik W-pharma, een divisie van Wase Werkplaats, met de vraag of ze voor ons coronasneltesten konden assembleren en verpakken. Het was een strategische keuze om hier in België COVID-19 sneltesten te gaan maken. ‘Belgisch’ staat op de internationale markt gelijk aan ‘kwaliteit’. Door onze COVID-19 sneltests lokaal te laten assembleren en verpakken door W-Pharma, zijn we steeds zeker van een vlotte aanvoer en een goede kwaliteit.

Lees meer

"De mensen, de ervaring en de machines"

Didier Lagache | Logistics Manager bij Berry Alloc
image

De flexibiliteit van 't Veer is de toegevoegde waarde. Ze hebben de mensen, de ervaring en de machines voor dit soort werk. Toch prachtig dat we dat hier bij de hand hebben!

Lees meer

"Flexibiliteit en snel reactievermogen"

Tom Paesmans | Bedrijfsleider bij Elnor Motors
image

Als fabrikant van elektromotoren in een zeer concurrentiële markt, is het voor Elnor Motors nv van cruciaal belang om te kunnen rekenen op de flexibiliteit en correct geprijsde service die maatwerkbedrijf Borgerstein ons biedt bij het vervaardigen van sub-assemblies en elektrotechnische onderdelen.

Lees meer

Deel uw ervaring met ons!

contacteer ons