"Samenwerken is een natuurlijke reflex"
Jean-Paul Corin
| Algemeen directeur CM Midden-Vlaanderen
Aarova produceert onder meer de gadgets voor CM, poetst de kantoren van de hoofdzetel en bereidde 500 000 ledendossiers voor om in te scannen.
Lees meer
"Perfect complementair"
Dirk Fritzsch
| Managing Director bij Scania Parts Logistics
De Bewel-medewerkers (her)verpakken onderdelen (die hier in bulk geleverd worden zoals schroefjes, rubbertjes, motorcilinders,…) individueel of in een onderhoudskit. Het gaat om repetitieve taken waar de maatwerkers van Bewel heel erg goed in zijn. Op die manier zijn we perfect complementair: onze werknemers kunnen zich focussen op hun kerntaken.
Ik zou de samenwerking met Bewel als een echt partnership omschrijven. Zij denken met ons mee en leggen de nodige flexibiliteit aan de dag om snel in te spelen op veranderende vragen. Er is een langetermijnengagement langs beide kanten.
Lees meer
"Wij kunnen leren van bedrijven als Lidwina"
Kurt Van Donink
| General Manager Nike ELC
In het Europees distributiecenter van Nike in Laakdal zijn werknemers van Lidwina aan de slag. Een win-win situatie voor beide partijen, zo luidt het.
Lees meer